Προϊστάμενος/η Ανθρώπινων Πόρων (ADM 0602), Θεσσαλονίκη
ΑΝΑΔΕΙΞΗ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
πριν από 12 μέρες
source : Jobseeker.gr

Περιγραφή

Κορυφαία εμπορική εταιρεία με έδρα την Θεσσαλονίκη και υποκαταστήματα στην Κεντρική Ελλάδα, αναζητά Προϊστάμενο / η Ανθρώπινων Πόρων για τις ανάγκες υποστήριξης και ανάπτυξης του δυναμικού της.

Καθήκοντα Θέσης

Ο / Η κατάλληλος υποψήφιος θα ασχοληθεί με τις διαδικασίες οργάνωσης, επιλογής, αξιολόγησης, εκπαίδευσης και ανάπτυξης

των ανθρώπινων πόρων της εταιρείας και την επιτήρηση της μισθοδοσίας.

Απαραίτητα Προσόντα

3-5 έτη σχετικής επαγγελματικής εμπειρίας στην διοίκηση ανθρώπινων πόρων

Άριστη γνώση σχετικών διαδικασιών διαχείρισης ανθρώπινων πόρων και αντίστοιχη εμπειρία από την καθημερινή τους χρήση

Καλή γνώση διαδικασιών μισθοδοσίας επίβλεψη

Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

Εστίαση στα αποτελέσματα και την επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων

Άριστη γνώση Αγγλικών και χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών

Πτυχιούχος ΑΕΙ, κατεύθυνσης σχετικής με το αντικείμενο

Υποβάλετε αίτηση
Προσθήκη στα αγαπημένα
Κατάργηση από τα αγαπημένα
Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.