Υπάλληλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων
Mellon Technologies
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 8 ώρες
source : Kariera.gr

Η Mellon Technologies , μητρική εταιρεία του Ομίλου Εταιρειών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στο χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing.

Η Mellon Technologies αναζητά για το υποκατάστημά της στην Θεσσαλονίκη (περιοχή Ανάληψη) :

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων και Ενημέρωσης Πελατών

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι της θέσης θα έχουν ως κύρια αρμοδιότητα την επικοινωνία με υφιστάμενο και νέο πελατολόγιο για τη διερεύνηση των αναγκών τους σε προϊόντα και υπηρεσίες συνδρομητικής τηλεόρασης, internet και σταθερής τηλεφωνίας.

Η θέση αφορά 5μερη εργασία

Ωράριο : 09.00-15.00

Επιθυμητά προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Διάθεση, επιμονή και πάθος για επικοινωνία
  • Καλή γνώση χειρισμού Η / Υ & Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν
  • Ομαδικότητα και ευελιξία
  • Παροχές :

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση με την αξιοπιστία του ομίλου Mellon
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Στείλε μας το βιογραφικό σου σήμερα!

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα