Χειριστής Μηχανών CNC - Κιλκίς
MANPOWER
Κιλκίς
πριν από 2 μέρες
source : Skywalker

Η ManpowerGroup Greece , για λογαριασμό της Technoform, παγκόσμιου ηγέτη στον χώρο της τεχνολογίας και παροχής καινοτόμων λύσεων αποθήκευσης ενέργειας με την ανάπτυξη, παραγωγή και διανομή μπαταριών, αναζητά χειριστή μηχανών CNC για τη βιομηχανική μονάδα με έδρα την περιοχή του Κιλκίς .

  • Πενθήμερη εργασία σε 7ήμερη βάση
  • Καθήκοντα θέσης

  • Άμεση συνεργασία με το τμήμα R&D
  • Προγραμματισμός και χειρισμός μηχανών CNC
  • Τροφοδοσία μηχανών CNC
  • Διενέργεια ποιοτικού ελέγχου
  • Συμπλήρωση σχετικών αναφορών αποτελέσματος παραγωγής
  • Ευθύνη για την ευταξία και καθαριότητα του χώρου εργασίας
  • Τήρηση πρωτοκόλλων υγιεινής και ασφάλειας
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τεχνικά τμήματα για τη διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας της διαδικασίας παραγωγής εντός πλαισίου προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Απαραίτητο το πτυχίο Μηχανικής ΙΕΚ / ΤΕΙ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Γνώση προγραμματισμού και χειρισμού κέντρων κατεργασίας CNC
  • Δυνατότητα εργασίας σε 3 βάρδιες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους
  • Παροχές

  • Μισθός + πακέτα bonuses
  • Μετακίνηση από και προς τις εγκαταστάσεις με λεωφορείο της εταιρίας
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ιατροφαρμακευτικής ασφάλισης
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας με ισχυρή κουλτούρα και αυστηρή πολιτική ασφάλειας των εργαζομένων
  • Empoweringtalent #WebelieveinTalent #ManpowerGroupGreece

    ManpowerGroup Greece was founded in 1998. Our innovative workforce solutions and services are offered through the network of 3 offices in Athens, Thessaloniki and Cyprus.

    We source, assess, develop and manage talent across a wide range of skills and industries. Certified by the international quality standard ISO 9001 : 2008 in the fields of sourcing, recruiting and temporary staffing solutions.

    Visit and learn more about ManpowerGroup Greece : www.manpowergroup.gr

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή