Πωλητής / Πωλήτρια
teleraise
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 19 ώρες
source : Kariera.gr

Η teleraise αναζητά άμεσα υπαλλήλους με στόχο την στελέχωση της ομάδας Β2Β sales για το νέο project εταιρικών πελατών της Wind.

Περιγραφή Θέσης

Ο ρόλος εστιάζει στο κομμάτι των πωλήσεων μέσα από τη διαχείριση, την παρουσίαση και την προώθηση εταιρικών υπηρεσιών τηλεπικοινωνίας σε πελάτες B2B εκπροσωπώντας το δίκτυο της Wind.

Προσφέρουμε

  • Σταθερός μισθός σε συνδυασμό με ανταγωνιστικό πακέτο μηνιαίων αποδοχών βάσει επίτευξης στόχου
  • Εισαγωγική εκπαίδευση (με άμεση πρόσληψη και ασφαλιστική κάλυψη)
  • Συστηματική εκπαίδευση στο αντικείμενο των πωλήσεων και σε νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Άνεση στον χειρισμό νέων τεχνολογιών
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Επαγγελματική φιλοδοξία
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες με πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επιθυμητά προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ / TEI / AEI
  • Εργασιακή εμπειρία σε τμήμα πωλήσεων ή promotion
  • Γνώση του κλάδου των τηλεπικοινωνιών
  • Υποβάλετε αίτηση