Ζητούνται 6 Μηχανικοί Υπολογιστών (2021)
ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ
Ιωάννινα, Ήπειρος, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera

Η ΝΙΚΙ ζητεί 6 Μηχανικούς Υπολογιστών, αποφοίτους τμήματος Πληροφορικής ή Μηχανικούς Τηλεπικοινωνιών, Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς, κατόχους διδακτορικού ή μεταπτυχιακού διπλώματος

Περιγραφή θέσης

Έργο στον τομέα της αυτοκινητοβιομηχανίας, προγραμματισμός σε περιβάλλον προσομοίωσης που σχετίζεται με το όχημα

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο Σχολής Πληροφορικής ή δίπλωμα Μηχανικού Υπολογιστών, Μηχανικού Τηλεπικοινωνιών ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού από Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα

Εμπειρία στον προγραμματισμό με μια γλώσσα προγραμματισμού, όπως C ++, C # ή Java

Καλή γνώση κοινών scripting γλωσσών προγραμματισμού, όπως Python

Εξειδίκευση σε έναν από τους ακόλουθους τομείς : Data Analytics, Machine Learning, Vehicle Systems, Networks / Middleware , Sensor Data Processing & Fusion, Image Processing & Detection, Embedded Hardware, Microcontrollers & Control Devices

Καινοτόμο πνεύμα, ανάληψη πρωτοβουλιών, επιθυμία για μάθηση

Καλές δεξιότητες επικοινωνίας

Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και τεχνικής ορολογίας

Επιθυμητά Προσόντα

Εμπειρία στο συντονισμό έργου

Καλή γνώση Γερμανικών

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος και συνοδευτικής επιστολής στα αγγλικά στη διεύθυνση career nikitec.gr

Κυρία Παρασκευή Ζάψα

MA , PhD cand . Philosophy of Sciences

Head of HR Department

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.