Ταχυδρόμος / Courier
West Postal Services
Καλαμάτα, Greece
πριν από 5 ώρες
source : Careernet.gr

Η , εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά :

ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ / COURIER

ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

Περιγραφή θέσης : Φροντίζει για την άμεση παράδοση φακέλων ή συστημένων επιστολών σε όλη την πόλη.

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Εμπειρία σε ανάλογη εργασία (θα εκτιμηθεί)
  • Πολύ καλή γνώση των δρόμων των περιοχών
  • Κάτοχος διπλώματος μοτοποδηλάτου-μηχανής
  • Κάτοχος διπλώματος μηχανής και κάτοχος μηχανής μικρού κυβισμού προς χρήση
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητική Αμοιβή
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εφόσον διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, παρακαλείσθε να στείλετε το βιογραφικό σας με επισυναπτόμενη φωτογραφία με την ένδειξη PR013.

    Τηλ. επικοινωνίας 27211 81250 και ώρες επικοινωνίας αυστηρά 9.00-17.00

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.