Στέλεχος Πωλήσεων
Α.Σ. ΘΕΣΤΟ
Λάρισα, Θεσσαλία, GR
πριν από 6 μέρες
source : Kariera.gr

Ο Α.Σ. ΘΕΣΤΟ αποτελεί το μεγαλύτερο Αγροτικό Συνεταιρισμό στην Ελλάδα στη Βιομηχανική Τομάτα με περισσότερα από 600 μέλη, που τα τελευταία χρόνια δραστηριοποιείται δυναμικά και στο χώρο των οσπρίων, εκμεταλλευόμενος τον εύφορο θεσσαλικό κάμπο και την τεχνογνωσία των παραγωγών του.

Περιγραφή θέσης :

  • Ζητείται Στέλεχος Πωλήσεων με προϋπηρεσία στο τομέα των τροφίμων και ιδιαίτερα των οσπρίων.
  • Θα προτιμηθεί να εδρεύει στη Θεσσαλία και ακόμη περισσότερο στη Λάρισα.
  • Προσφέρεται η δυνατότητα σταθερής απασχόλησης, με ανταγωνιστικές αποδοχές και bonus επίτευξης στόχων. Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον.
  • Ως στέλεχος πωλήσεων τα καθήκοντά του θα είναι :

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Προετοιμασία αναφορών σχετικά με τα αποτελέσματα και τις προοπτικές των υποψηφίων πελατών
  • Ανάλυση αναγκών , παρουσίαση των προϊόντων λύσεων και σύνταξη προτάσεων συνεργασίας
  • Ευθύνη υλοποίησης και παρακολούθησης του μηνιαίου ετήσιου στόχου Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Απαραίτητη Εμπειρία σε θέση πωλήσεων τροφίμων
  • Τυχόν προϋπηρεσία σε εταιρίες Τροφίμων με αντικείμενο τα όσπρια θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες και διάθεση για εξέλιξη
  • Οργάνωση, Συνέπεια και Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Υποβάλετε αίτηση