Μηχανικός Εκμετάλλευσης - Καβάλα
ManpowerGroup Greece
Καβάλα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρία στο χώρο της,

αναζητά Μηχανικό Εκμετάλλευσης για την πόλη της Καβάλας .

Αρμοδιότητες της θέσης :

  • Οργάνωση ,σχεδιασμός, υλοποίηση και παρακολούθηση της ανάπτυξης του λατομείου
  • Εφαρμογή σχεδίου εκμετάλλευσης
  • Συντονισμός υπεργολάβων εξόρυξης και μεταφοράς
  • Εφαρμογή μέτρων ασφάλειας
  • Συντονισμός με εμπορικό τμήμα για την διεκπεραίωσή των καθημερινών παραγγελιών
  • Σύνταξη ημερήσιων και μηνιαίων αναφορών παραγωγής
  • Ανάλυση δεδομένων της παραγωγής
  • Παρακολούθηση της ημερήσιας αναφοράς ποιότητας από το τμήμα εργαστηριακού ελέγχου και αντίστοιχη προσαρμογή της ημερήσιας εκμετάλλευσης
  • Επιλογή στελεχών για την στελέχωση του τμήματος του (χείριστες εργάτες)
  • Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα οργάνωσης και διοίκησης του λατομείου
  • Απόφοιτος Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ( κατά προτίμηση μεταλλειολόγος ή μηχανικός ορυκτών πόρων αλλιώς θετικής κατεύθυνσης )
  • Βασικές γνώσεις γεωλογίας, μεταλλειολογίας
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού των εφαρμογών MS Office και διαδικτύου
  • Επιθυμητή γνώση AUTOCAD
  • Βασικές γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων εκμετάλλευσης
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεται σε προθεσμίες.
  • Μεθοδικότητα.
  • Δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Δεξιότητα στη διοίκηση έργων και ανθρώπινων πόρων
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστη συνεργασία με όλους τους εμπλεκόμενους ( υπεργολάβοι - πελάτες κτλ) .
  • Εμπιστευτικότητα
  • Διακριτικότητα
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξη
  • Παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας ,

    δημιουργήστε τον προσωπικό σας λογαριασμό και επισυνάψτε το βιογραφικό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας, επιλέγοντας Αίτηση .

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα