Άτομο για το Τμήμα Τιμολόγησης
Argus Logistics
Αθήνα, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Εταιρεία Argus Logistics με έδρα τον Άλιμο και υποκατάστημα στο Κορωπί Αττικής αναζητά άμεσα άτομο για την τιμολόγηση.

Aπαραίτητα προσόντα υποψηφίου :

  • Κάτοχος Πτυχίου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. (Οικονομικής / Λογιστικής κατεύθυνσης).
  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Γνώση ERP προγραμμάτων (θα συνεκτιμηθεί η γνώση της εφαρμογής Softone & Mantis).
  • Άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (Για άνδρες υποψήφιους).
  • Επιθυμητά προσόντα υποψηφίου :

  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα και δυνατότητα επίτευξης στόχων εντός προθεσμιών.
  • Παροχές :

  • Δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα διαρκώς εξελισσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση.
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : επιλέγοντας Αίτηση, αναγράφοντας υποχρεωτικά τον κωδικό θέσης 4000

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.