Μηχανικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
A key Market Player
Attica - Athens
πριν από 15 ώρες
source : justjobs

Description / Requirements

Κορυφαία Φαρμακοβιομηχανία ζητά να προσλάβει : Μηχανικό Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Περιγραφή θέσης :

  • Μηχανικός Η / Υ για την μελέτη, υλοποίηση και υποστήριξη Πληροφοριακών Συστημάτων
  • Αντικείμενο εργασίας :

  • Υποστήριξη Πληροφοριακών Συστημάτων Serialization
  • Υποστήριξη Πληροφοριακών Συστημάτων Εργοστασίων (LIMS, custom applications)
  • Υποστήριξη Εργοστασίων σε θέματα Βιομηχανικής Πληροφορικής (Συστήματα Αυτοματισμού, PLC)
  • Υποστήριξη Εργοστασίων και QA σε θέματα Computer System Validation
  • Σχεδιασμός και υλοποίηση / επίβλεψη νέων Πληροφοριακών Συστημάτων
  • Candidate profile

    Προσόντα υποψηφίων :

  • Δίπλωμα Πολυτεχνείου Μηχανικού Η / Υ
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και κάτοχος αντίστοιχου πιστοποιητικού
  • Άριστη γνώση Σχεσιακών Βάσεων Δεδομένων και γλώσσας SQL
  • Άριστη γνώση μιας τουλάχιστον αντικειμενοστραφούς γλώσσας προγραμματισμού (πχ C++, Visual Studio, C#, Delphi)
  • Προϋπηρεσία σε αντικείμενο σχετικό με προγραμματισμό Σχεσιακών Βάσεων Δεδομένων (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Remuneration

    Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και συνεχή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, αναφέροντας τον κωδικό της θέσης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα