Οδηγός Γ’ Κατηγορίας (6ήμερη εργασία) - Δυτικά Προάστια
MANPOWER
Δυτικός Τομέας Αθηνών
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Οδηγός Γ’ Κατηγορίας (6ήμερη εργασία)

Δυτικά Προάστια, Αθήνα

Η ManpowerGroup Greece , για λογαριασμό πελάτη της, βιομηχανικής μονάδας παροχής υπηρεσιών, αναζητά υποψήφιο να καλύψει τη θέση του Οδηγού Γ’ Κατηγορίας.

Περιγραφή :

Καθήκοντα και υπευθυνότητες :

  • Εκτέλεση καθημερινών δρομολογίων
  • Συλλογή και μεταφορά του φορτίου εντός Αττικής
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Δίπλωμα Γ’ Κατηγορίας
  • Κατοχή ΠΕΙ
  • Κατοχή ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση είναι επιθυμητή
  • Ικανότητες και δεξιότητες :

  • Υπευθυνότητα
  • Καλή οδηγική συμπεριφορά
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Σημείωση :

  • Πρόκειται κατά κύριο λόγο για βραδινή 8ωρη εργασία (έναρξη εργασίας 12.00 π.μ. και μετά)
  • 6ημερη εργασία με ένα ρεπό κυλιόμενο
  • Το εργοστάσιο λειτουργεί καθημερινά, Κυριακές και αργίες συμπεριλαμβανομένων
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα