Product Designer (mid/senior/principal)
Grafton Recruitment
Athens, Greece
πριν από 4 μέρες
source : Just Join IT

Sketch (nice to have)

UX (regular)

Product design (regular)

Dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży turystycznej poszukujemy Product Designerów zarówno na stanowiska mid jak i bardziej zaawansowane.

Na tym stanowisku będziesz wspierać zespoły inżynierów w kształtowaniu projektów, prowadzeniu ich i rozwijaniu. Będziesz tworzyć rozwiązania skuteczne, o wysokim standardzie i zorientowane na użytkownika.

Lokalizacja : Poznań / 100% remote

Główne zadania na stanowisku :

  • codzienna współpraca z zespołem międzynarodowym - pozostałymi product designerami, inżynierami, menedżerami produktu i partnerami biznesowymi
  • projektowanie doświadczeń użytkowników dopasowane do potrzeb i biznesu
  • stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • kreatywne działanie, koncentracja na projektowaniu wizualnym, prototypowaniu i projektowaniu interakcji
  • Co jest dla nas ważne?

  • minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UX / UI
  • umiejętność posługiwania się Figmą i / lub podobnymi narzędziami
  • portfolio, które pokazuje Twoje doświadczenie z produktami i usługami cyfrowymi
  • duże zrozumienie projektowania wizualnego i dbałość o szczegóły
  • umiejętność tworzenia wielu koncepcji i jasnego przekazu swojej wizji
  • umiejętność tworzenia prototypów o niskiej i wysokiej wierności
  • wiedza dot. integracji metodologii badań jakościowych i ilościowych z procesem projektowania
  • język angielski na poziomie min. B2
  • Co oferujemy?

  • możliwość pracowania nad nowymi produktami, nie tylko utrzymywaniem istniejących rozwiązań
  • międzynarodowe, zróżnicowane środowisko pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie)
  • otrzymasz też pakiet akcji spółki!
  • Αναφορά αυτής της εργασίας