Υπεύθυνος πωλήσεων
FITO
Πάτρα, Δυτική Ελλάδα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera

Η εταιρεία ΦΥΤΙΚΩΝ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ FITO , με διάκριση BRAND OF THE YEAR (προϊόντα της χρονιάς) στα BEST INPHARMACY AWARDS 2020 και με ισχυρό και καταξιωμένο δίκτυο συνεργαζόμενων φαρμακείων σε όλη την Ελλάδα, ζητά υπεύθυνο πωλήσεων σε φαρμακεία της Πελοποννήσου, με έδρα την Πάτρα.

Κωδικός αγγελίας : Π2

Αρμοδιότητες θέσης

Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.

Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων.

Προσήλωση στην ποιοτική εξυπηρέτηση των φαρμακοποιών.

Προσόντα υποψηφίου

Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη στις πωλήσεις.

Δυνατότητα πενθήμερου ταξιδιού ανά μήνα.

Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.

Γνώση και χρήση Η / Υ.

Πτυχίο ΑΕΙ θα εκτιμηθεί.

Παροχές

Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός

Μηνιαίο υψηλό bonus επίτευξης στόχου.

Εταιρικό αυτοκίνητο Ι.Χ.

Tablet και πακέτο κινητού.

Διαρκής επιμόρφωση.

Δυνατότητα εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικών στο fitoergasia hotmail . com με την ένδειξη Π2.

Αναφορά αυτής της εργασίας
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Εφαρμογή