Inżynier Danych
Polska Press sp. z o.o.
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Google Cloud Platform (advanced)

O projekcie :

  • przetwarzanie danych w Google Cloud Platform
  • praca w architekturze BIG DATA
  • praca z użyciem : Python, Docker oraz Kubernetes, Knative
  • Jeżeli są to umiejętności zbieżne z Twoimi zawodowymi pasjami, to mamy dla Ciebie ofertę.

    Jakie będą Twoje zadania?

  • rozwój i utrzymanie procesów ETL, data pipelines w architekturze BIG DATA (Google Cloud Platform, Hadoop, Hortonworks)
  • rozbudowa narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL i BigQuery
  • automatyzacja procesów dostarczania danych do hurtowni danych w zakresie ETL
  • tworzenie Data Lake, Data Mart oraz Feature Store odnośnie wizualizacji i modelowania
  • tworzenie pipeline odnośnie przetwarzania danych w zakresie CI / CD, CD / CD
  • współpraca z Architektem Danych, Architektami IT oraz MLOps i Dataops w celu
  • wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi
  • Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia praktycznego w pracy z Google Cloud Platform
  • doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu procesów ETL w obszarze Big Data
  • praktycznej znajomości SQL oraz umiejętności programowania w języku Python, mile widziane znajomość Jinja2
  • znajomość systemów wyszukiwania, takich jak ElasticSearch lub Solr
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi orchiestracji, takich jak Apache Airflow lub Dagster
  • doświadczenie komercyjne w implementacji procesów ETL na On-prem oraz GCP
  • znajomość cyklu życia modeli danych
  • komunikatywności pozwalającej na swobodne prezentowanie wyników swojej pracy
  • znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane będą :

  • doświadczenie w pracy w środowisku Hadoop, Spark, AirFlow
  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych z użyciem Spark lub Apache Beam
  • certyfikaty związane Linux Fundation oraz GCP
  • Co u nas znajdziesz?

  • ponad 100-osobową zgraną społeczność
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • nieustanny rozwój swoich umiejętności
  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania
  • certyfikowane szkolenia z zakresu Google Cloud Platform
  • dedykowane szkolenie odnośnie zajmowanego stanowiska oraz rozwoju w innych
  • dziedzinach
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez kliknięcie w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

    Αναφορά αυτής της εργασίας