AWS Cloud Architect
Be in IT
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Angular (nice to have)

Kubernetes (regular)

  • Net (regular)
  • AWS (master)

    Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : AWS Cloud Architect.

    Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca polskim hub'em międzynarodowej firmy consultingowej IT. Udział w wewnętrznym, core'owym projekcie firmy.
  • Development platformy chmurowej (mikroserwisy oraz integracja z zewnętrznymi API), dedykowanej klientom firmy, służącej do przedstawiania im nowości z zakresu wykupionych usług.
  • Tworzenie nowych funkcjonalności i rozwijanie aplikacji będących na etapie live. Roadmapa przewidnia jest do końca roku, następnie nowy / inny projekt.

  • Pełnienie roli Architekta w projekcie - zarządzanie architekturą chmurową AWS (główne zadanie), sporadycznie code reviews oraz tworzenie kodu.
  • Współpraca z biznesem oraz product ownerami - omawianie i weryfikowanie oczekiwań biznesu na poziomie analizy i developowanych feature'ów, zarządzanie deploy'ami, nadawanie kierunku rozwoju technicznego w projekcie.
  • Stack to między innymi : AWS Cloud, .NET, Angular 8, Kubernetes, Docker, Vault.
  • Współpraca ze scrumowym zespołem : 1x DevOps Engineer, 1x QA, 7-8 Developerów.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 7 / 8-letnie doświadczenie w IT, idealnie w roli Architekta / Architekta Rozwiązań bądź Senior Developera z obowiązkami związanymi z architekturą.
  • Bardzo dobra znajomość chmury AWS.
  • Mile widziany background developerski, idealnie .NET lub fullstack'owo z Angularem.
  • Doświadczenie we współpracy z biznesem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 180-200 PLN net / godz. + VAT B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedna rozmowa techniczna (godzina / półtorej).
  • Elastyczne godziny czasu pracy.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz i po pandemii.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας