Υπεύθυνος Ανάπτυξης Δικτύου και Πωλήσεων Θεσσαλονίκη
MANPOWER GROUP
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, καινοτόμα

εταιρεία παραγωγής και εμπορίας premium ξηράς τροφής για κατοικίδια, αναζητά Υπεύθυνο

Ανάπτυξης Δικτύου και Πωλήσεων με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα του Ρόλου :

  • Ανάπτυξη πελατολογίου και δικτύου πωλήσεων στη Β. Ελλάδα
  • Οργάνωση εμπορικής πολιτικής
  • Σχεδιασμός προωθητικών ενεργειών
  • Παρακολούθηση και ανάλυση στοιχείων της αγοράς
  • Σύνταξη και επίτευξη μηνιαίου πλάνου πωλήσεων
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Επιθυμητό πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε αντίστοιχο κλάδο
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση του MS Office
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορία
  • Προφίλ Υποψηφίου / ας :

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Αναλυτική σκέψη
  • Άριστη διαχείριση του χρόνου
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης & επιπλέον παροχών
  • Παρακαλώ επισκεφτείτε την ιστοσελίδα μας www.manpowergroup.gr , δημιουργήστε τον προσωπικό

    σας λογαριασμό και επισυνάψτε το βιογραφικό σας στη συγκεκριμένη θέση εργασίας στο παρακάτω

    link :

    Empoweringtalent #WebelieveinTalent #ManpowerGroupGreece

    ManpowerGroup Greece was founded in 1998. Our innovative workforce solutions and services are offered through the

    network of 3 offices in Athens, Thessaloniki and Cyprus. We source, assess, develop and manage talent across a wide

    range of skills and industries. Certified by the international quality standard ISO 9001 : 2008 in the fields of sourcing,

    recruiting and temporary staffing solutions. Visit and learn more about ManpowerGroup Greece : www.manpowergroup.gr

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή