Εκπαιδευτικός Σύμβουλος
ΜΜ PUBLICATIONS
Καλαμάτα, Πελοπόννησος, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Η ΜΜ PUBLICATIONS , εκδοτικός όμιλος στο χώρο της ξενόγλωσσης εκπαίδευσης, αναζητά εκπαιδευτικό σύμβουλο για τη στελέχωση του τμήματος A καδημαϊκού και Πωλήσεων στην περιοχή της Αχαΐας.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Προώθηση των προϊόντων του εκδοτικού οίκου.
  • Συμμετοχή σε ημερίδες και εκθέσεις του κλάδου.
  • Παρουσιάσεις εκπαιδευτικού υλικού.
  • Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ.
  • Διδακτική εμπειρία απαραίτητη.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών με πιστοποίηση, επίπεδο C 2.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας με τα άλλα στελέχη της ομάδας.
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό.
  • Δυνατότητα ταξιδιών.
  • Δίπλωμα οδήγησης .
  • Η Εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές αποδοχές + bonus)
  • Εργασία σε δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.