Προϊστάμενου συσκευασίας
ROLCO-BIANIΛ A.E.
Αθήνα, GR
πριν από 17 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H ROLCO-BIANIΛ A.E., η μεγαλύτερη βιομηχανία απορρυπαντικών, στα πλαίσια της συνεχούς και συστηματικής ανάπτυξης των προϊόντων και υπηρεσιών της, αναζητά δυναμικά στελέχη στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας για την θέση του :

ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ

  • Οργάνωση και ορθή λειτουργία τμήματος συσκευασίας σκονών και υγρών, επίβλεψη και καθοδήγηση εργατικού δυναμικού με στόχο την υλοποίηση του προγραμματισμού παραγωγής.
  • Π PO Σ ONTA

  • 3 χρόνια προϋπηρεσίας σε ομοειδή διοικητική θέση.
  • Πτυχίο Ανωτέρας Σχολής Χημικών η αντίστοιχης τεχνικής σχολής
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή Γνώση Η / Υ
  • Γιατί να έρθετε στην ομάδα

    Στην Rolco σεβόμαστε την αξιοπρέπεια και την αξία του καθενός και αποδεικνύουμε έμπρακτα την πεποίθηση ότι οι εργαζόμενοι αποτελούν το μεγαλύτερό μας κεφάλαιο.

    Για αυτόν τον λόγο προσφέρουμε στους εργαζόμενους :

  • Προγράμματα εκπαίδευσης με στόχο την συνεχή βελτίωση και την ανάπτυξη των δεξιοτήτων τους
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό σύστημα αμοιβών και παροχών βάσει των πιο σύγχρονων συστημάτων αξιολόγησης απόδοσης
  • Σύγχρονη ομαδική ασφαλιστική και νοσοκομειακή κάλυψη
  • Προσωπική εκπτωτική κάρτα προϊόντων ROLCO
  • Προσλαμβάνουμε και προωθούμε ανθρώπους με κριτήριο όχι μόνο τα προσόντα, και τις ικανότητες τους αλλά και την θέλησή τους για συνεχή βελτίωση και όρεξη για δουλειά.

    Θέλουμε ανθρώπους που θα συμβάλουν στο όραμά μας, να λειτουργούμε όλοι μαζί σαν μία ομάδα με ένα στόχο και ένα όραμα που θα μας εξασφαλίζουν την επιτυχία.

    Oι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους έως 20 / 08 / 2020 , σημειώνοντας τον κωδικό ΗΟΠ0720 κάνοντας Αίτηση

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια

    Στέλνοντας το βιογραφικό σας, δίνεται συγκατάθεση κατά την έννοια του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων, για την επεξεργασία των στοιχείων σας και την τήρησή τους για διάστημα 6 μηνών.

    Ο συμμετέχων έχει το δικαίωμα ανακλήσεως της συγκαταθέσεώς του οποτεδήποτε, καθώς και το δικαίωμα πρόσβασης, διόρθωσης ή / και διαγραφής των στοιχείων του.

    Για πληροφορίες σχετικά με τα δικαιώματά σας και την Πολιτική Απορρήτου μας ενημερωθείτε στην ιστοσελίδα μας

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.