Analityk Systemowo - Biznesowy
ING Bank Śląski
Athens, Greece
πριν από 2 μέρες
source : Just Join IT

O projekcie :

Aktualnie poszukujemy Analityków Systemowo - Biznesowych do projektów, w których wspieramy procesy dla klientów biznesowych banku.

Pierwszy projekt dotyczy rozwijania platformy bankowości internetowej i mobilnej - część architektury już za nami i weszliśmy w development, ale przed nami jeszcze kolejne moduły, które trzeba zaprojektować od zera, w tym wypadku pracujemy nie tylko na poziomie polskim ale i globalnym w grupie ING.

W drugim projekcie Płatności krajowe budujemy własne webowe rozwiązanie, w oparciu o najlepsze praktyki i standardy dbając jednocześnie o warstwę wizualną.

W tym rozwiązaniu szczególną wagę przywiązujemy do przetwarzania zbiorów danych z bardzo dużą liczbą transakcji, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy wydajność

Twoje zadania :

  • analiza potrzeb - byśmy wiedzieli co chcemy budować i na tej podstawie projektowali funkcjonalności aby developerzy wiedzieli co mają zakodować
  • wykorzystanie EA do tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, lubimy UML-e (korzystamy z diagramów komponentów, sekwencji, aktywności, przypadków użycia i klas)
  • przygotowywanie user story w celu lepszego zrozumienia produktu, funkcjonalności i zastosowania
  • testy manualne, bo w końcu najlepiej znasz zaprojektowane funkcjonalności
  • analiza logów i wsparcie produkcyjne aplikacji w zaprojektowanym przez Ciebie obszarze
  • Nasze oczekiwania :

  • 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość narzędzi w postaci wymienionych technologii, ale podstawą jest dla nas UML, posługiwanie się czystym SQL-em oraz umiejętność testowania REST API
  • wiedza, że istnieje więcej niż jedna technika zbierania wymagań
  • zaangażowanie oraz nastawienie na ciągłą naukę
  • umiejętność połączenia dwóch światów biznesu i technologii
  • świadomość, że analizę też trzeba kiedyś zakończyć
  • nastawienie na komunikację niezależnie czy chodzi o język polski, angielski czy obiektowy
  • Mile widziane :

  • znajomość świata finansów w końcu jesteśmy bankiem
  • doświadczenie w pracy w Agil-e
  • nastawienie na wdrażanie, a nie tylko projektowanie
  • umiejętność zerknięcia do kodu
  • podstawy programowania
  • Αναφορά αυτής της εργασίας