ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΤΕΜΑΚ
Αθήνα
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η ΤΕΜΑΚ, εταιρεία εξειδικευμένη στην ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΝΕΡΟΥ με βιομηχανική παραγωγή και δραστηριότητα στην Ελληνική και Διεθνή αγορά ζητάει :

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ

Σκοπός Θέσης :

Στελέχωση του τμήματος service και εγκαταστάσεων.

Καθήκοντα :

  • Υποστήριξη του τμήματος σχετικά με το service των μηχανημάτων επεξεργασίας νερού.
  • Εκτέλεση εγκαταστάσεων μηχανημάτων και συστημάτων.
  • Κατασκευή και συναρμολόγηση προϊόντων.
  • Διαχείριση παραστατικών προς πελάτες.
  • Υποστήριξη στον Υπεύθυνο Service με στόχο τη βελτιστοποίηση των χρόνων εξυπηρέτησης πελατών.
  • Συμμετοχή στην εκπαίδευση προϊόντων.
  • Προσόντα :

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού AΕΙ / ΤΕΙ.
  • 3 έτη εμπειρία σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις.
  • Γνώση Ηλεκτρολογικού σχεδίου.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο.
  • Άριστη γνώση χρήσης Η / Υ.
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε Ελλάδα και εξωτερικό.
  • Συνέπεια, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Η θέση αναφέρεται στον Υπεύθυνο Service και Εγκαταστάσεων.

    Αποστολή Βιογραφικών κάνοντας Αίτηση

    TEMAK A . E .

    Λεωφόρος Τατο ϊ ου 62, Τ.Κ. 136 77 Αχαρνές (Μενίδι) Αττική

    Τηλ . 210-2581583, Fax : 210-2533989

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.