Πωλητής/τρια πλήρους απασχόλησης-Αθήνα
Flying Tiger Copenhagen
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Flying Tiger Copenhagen , στο πλαίσιο της ανάπτυξής της αναζητεί Πωλητή πλήρους απασχόλησης για τα καταστήματα της στην Αθήνα.

Αν σε διακρίνει ο ενθουσιασμός, η δημιουργική σκέψη και το χαμόγελο τότε μπορείς να γίνεις μέλος της Tiger ομάδας!

Περιγραφή θέσης εργασίας

Αρμοδιότητες

Συμμετοχή στις καθημερινές εργασίες του καταστήματος

Εξυπηρέτηση πελατών

Οργάνωση και διαχείριση αποθήκης καταστήματος λιανικής

Παραλαβή εμπορεύματος

Ανεφοδιασμός και τακτοποίηση προϊόντων

Απαιτούμενα προσόντα

Απαραίτητη η προϋπηρεσία στο λιανικό εμπόριο τουλάχιστον 3 έτη

Εμπειρία στην οργάνωση / διαχείριση αποθήκης και παραλαβών

Άριστη γνώση χρήσης ταμείου

Καλή γνώση Η / Υ, Word, Excel και ERP λογισμικό σύστημα

Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Πνεύμα συνεργασίας με την εταιρεία και τους συναδέλφους

Άριστη διαχείριση χρόνου και οργάνωσης

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρεται

Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης

Συνεχής εκπαίδευση σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη πολυεθνική εταιρεία

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους πατώντας "Αίτηση".

Μπορείτε να ενημερωθείτε σχετικά με την πολιτική απορρήτου που αφορά τους υποψήφιους εργαζόμενους στον παρακάτω σύνδεσμο

undefined

Υποβάλετε αίτηση
Προσθήκη στα αγαπημένα
Κατάργηση από τα αγαπημένα