ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
SEPTONA
Οινόφυτα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η SEPTONA μία από τις μεγαλύτερες 100% Ελληνικές Εταιρείες στο χώρο των προϊόντων προσωπικής φροντίδας , στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και βελτίωσης της παραγωγικής διαδικασίας αναζητά :

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Με έδρα το εργοστάσιο μας στα ΟινόφυταΚωδικός : ΧΜΠ 11 / 19

Προσόντα :

  • 2 χρόνια προϋπηρεσία σε βιομηχανικό ή τεχνικό περιβάλλον
  • Μεθοδικότητα, συνέπεια, προσαρμοστικότητα
  • Πτυχίο Τεχνικής Ειδικότητας (Πανεπιστημίου ή ΤΕΙ), ΙΕΚ, ΕΠΑΛ θα εκτιμηθεί
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά & προφορικά) θα εκτιμηθεί
  • Αποστολή Βιογραφικών επιλέγοντας "Αίτηση".

    Τα βιογραφικά σημειώματα θα είναι ευπρόσδεκτα έως : 16 / 03 / 18

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα