Remote Java Mid Backend Developer
Clurgo
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Zadania :

  • Realizacja zadań developerskich; projekt - branża finansowa, system do rozliczania należności (Java 8, Spring, Hibernate)
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Stała współpraca z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • Oczekujemy :

  • Minimum trzyletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w Java
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring
  • Znajomości SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomości GIT
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pasji programowania
  • Oferujemy / możesz liczyć na :

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej lub w biurze
  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia odpowiadającej Twoim potrzebom
  • Możliwość rozwoju w kierunku zarządzania zespołem lub projektem
  • Wynagrodzenie na poziomie 14 280 do 19 320 zł netto + VAT na B2B (w zależności od oceny kompetencji)
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia wynikające z zapewnienia ciągłości projektów
  • Swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów, work-life balance
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do Karty Multisport
  • Zajęcia języka angielskiego w małych grupach
  • Αναφορά αυτής της εργασίας