ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ Ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕΒΕ
Αθήνα, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΕΒΕ, με ισχυρή παρουσία στο χώρο της τυροκομίας στην Ελλάδα και εργοστάσια στην Άρτα, την Ελασσόνα και το Δομοκό, με ηγετικό μερίδιο στα λευκά τυριά, στο κασέρι και στο ΚΑΤΙΚΙ ΔΟΜΟΚΟΥ, και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα αναζητεί :

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ή ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ

Ο ρόλος είναι πλήρους απασχόλησης και εντάσσεται στη Γενική Δ / νση Παραγωγής.

Καθήκοντα :

  • Σχεδιασμός και υλοποίηση μηχανολογικών / ηλεκτρολογικών έργων
  • Κοστολόγηση έργων και διαχείριση budget
  • Διαχείριση και συντονισμός εξωτερικών συνεργατών
  • Διενέργεια επιθεωρήσεων εγκαταστάσεων και εξοπλισμού στα Εργοστάσια
  • Εκπαίδευση προσωπικού τεχνικών τμημάτων των Εργοστασίων
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό τεχνικών λύσεων για βελτιώσεις του ηλεκτρολογικού / μηχανολογικού εξοπλισμού των Εργοστασίων Συμμετοχή στην εγκατάσταση νέου εξοπλισμού
  • Τήρηση των συστημάτων υγιεινής και ασφάλειας που έχει καθορίσει η εταιρεία
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου Μηχανικού Πολυτεχνικής Σχολής
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον οκτώ (8) ετών ως μελετητής - εγκαταστάτης ηλεκτρολογικών / μηχανολογικών εφαρμογών σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις
  • Κάτοχος σχετικών αδειών ασκήσεως επαγγέλματος
  • Πολύ καλή γνώση AutoCAD
  • Γνώση Βιομηχανικών Αυτοματισμών
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και MS Office
  • Ικανότητα διαχείρισης έργων
  • Υπευθυνότητα, Σωστή διαχείριση χρόνου, Συνέπεια, Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας και Ομαδικότητα / ηγετικές ικανότητες
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Μπορείτε να μας αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.