Programista Front-End / React
3e sp. komandytowa
Athens, Greece
πριν από 1 λεπτό
source : Just Join IT

CSS3 (regular)

React + Redux(Flux) (regular)

JavaScript (regular)

Poszukujemy Programisty Front-end do projektów opartych o technologię React. Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła front aplikacji webowych dla serwisów o bardzo dużej ilości odwiedzin.

Kładziemy duży nacisk na pracę zespołową, najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc).

Aplikując do 3e masz szansę dołączyć do doświadczonego i zgranego zespołu, dostarczającego wydajne i innowacyjne rozwiązania dla znanych Klientów.

Wymagania :

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji webowych lub mobilnych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript (EC6, Ajax, REST),
  • doświadczenie w technologii React + Redux (Flux),
  • doskonała znajomość CSS3 (Bootstrap, Grid layout, Less, responsive design, itp),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i nastawienie na rozwój osobisty.
  • Mile widziane (nie wymagane) :

  • tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS, JS (w tym React Native
  • doświadczenie w projektowaniu i analizie UX
  • uczestnictwo w projektach opensource, znajomość blogów, forów lub literatury IT
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych w JavaScript
  • znajomość technologii backendowych (PHP, Java, Node.js, itp) i / lub bazodanowych (SQL, NoSQL)
  • Zakres obowiązków :

  • udział w projektowaniu i tworzeniu dedykowanego oprogramowania i interfejsów użytkownika,
  • implementacja logiki aplikacji w JavaScript,
  • tworzenie szablonów na podstawie projektów graficznych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
  • rozwój aplikacji frontowych
  • tworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędów.
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności od 9 tys. do 17 tys. zł netto, umowa B2B
  • rozwój zawodowy w ww. technologiach (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Pracę na pełny etat na miejscu
  • w jednym z 2 biur :
  • Warszawa - Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
  • Łódź - Centrum, ul. Gdańska
  • albo w formie pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • a także : najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ogródek z grillem, ekspres do kawy i wygodne krzesło.
  • Zgłoszenia (CV i LM) prosimy kierować odpowiednio na adres : programista.react.2022.06 praca.3e.pl .

    Prosimy dołączyć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.

    k. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO). "

    Αναφορά αυτής της εργασίας