Στέλεχος Τμήματος Διαγωνισμών
Δ/Δ
Αθήνα, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία που δραστηριοποιείταιστον τομέα των υπηρεσιώναναζητά να προσλάβει στέλεχος για το τμήμα διαγωνισμών δημοσίου.

  • Παρακολούθηση εκτέλεσης σύμβασης και έλεγχος λήξης της
  • Παρακολούθηση ηλεκτρονικών διαγωνισμών δημοσίου
  • Συλλογή απαραίτητων δικαιολογητικών για υποβολή προτάσεων στα πλαίσια διαγωνισμών στο δημόσιο τομέα
  • Επικοινωνία με φορείς
  • Συγκέντρωση στοιχείων για προδικαστικές προσφυγές και κατάθεσή τους στα αρμόδια διοικητικά όργανα
  • Έλεγχος ανταγωνισμού
  • Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ, Νομικής Σχολής ή Οικονομικού κλάδου ή Πολυτεχνικής σχολής ή Γεωπονικής Σχολής ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση πλατφόρμας ΕΣΗΔΗΣ
  • Γνώση διαδικασίας διαγωνισμών δημοσίου
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα διαγωνισμών δημοσίου τουλάχιστον 2 έτη
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ
  • Άριστη γνώση Office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ικανότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητες εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Ικανότητα σωστής διαχείρισης χρόνου για εκπλήρωση προθεσμιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Ικανότητες που θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν

  • Σύνταξη προδικαστικών προσφυγών και δικογράφων
  • Προϋπηρεσία μεγαλύτερη των 2 ετών σε τμήμα διαγωνισμών δημοσίου
  • Ικανότητες διαχείρισης και διατήρησης συμβάσεων
  • Ικανότητες διαχείρισης και διατήρησης δημοσίων σχέσεων
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδες έργου
  • Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβής αναλόγως προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ενημέρωση πάνω στο αντικείμενο
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.