Βοηθός ποιοτικού ελέγχου- Οινόφυτα (κατασκευαστικός...
INGROUP
Νομός Βοιωτίας
πριν από 5 μέρες
source : Skywalker

Η INGROUP αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης βιομηχανικής μονάδας στα Οινόφυτα :

Βοηθός Ποιοτικού Ελέγχου - Οινόφυτα Βοιωτίας

HR 504)

Ρόλος : Ο / Η βοηθός ποιοτικού ελέγχου θα είναι υπεύθυνος / -η για την καθημερινή παρακολούθηση και για τον έλεγχο των υλικών και των εξαρτημάτων που χρησιμοποιούνται κατά την παραγωγική διαδικασία, καθώς και τήρηση των κανόνων ασφαλείας στον χώρο της παραγωγής.

Η θέση αναφέρεται στον Υπεύθυνο Ποιότητας.

Αρμοδιότητες :

  • Έλεγχος προμηθευόμενων προϊόντων και καταγραφή των παραλαβών
  • Παρακολούθηση και εφαρμογή των συστημάτων διαχείρισης ποιότητας
  • Αυστηρή τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και των προτύπων ασφαλείας
  • Αναφορές αποτελεσμάτων ελέγχου ποιότητας στον υπεύθυνο ποιοτικού ελέγχου
  • Συνεργασία με τα λοιπά τμήματα της εταιρίας για τη διαχείριση των ζητημάτων παραγωγής & ποιότητας
  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Προσόντα / Προφίλ υποψηφίου :

  • Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ μηχανολογίας ή παρεμφερούς τεχνικής κατεύθυνσης.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον από 1 έως 2 έτη
  • Πολύ καλές γνώσεις Η / Υ και Microsoft Office
  • Κατανόηση βασικών εννοιών & λειτουργιών συστημάτων διασφάλισης ποιότητας.
  • Ικανότητες ομαδικής εργασίας, οργάνωσης και επικοινωνίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)
  • Κάτοικος ευρύτερης περιοχής
  • Προφίλ υποψηφίου :

  • Δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον υπό πίεση και εντός συγκεκριμένων χρονοδιαγραμμάτων υλοποίησης έργων.
  • Εργατικότητα, αξιοπιστία, ευελιξία και συνέπεια.
  • Ομαδικό πνεύμα, με όρεξη για δουλειά για την αποτελεσματικότερη εκτέλεση των καθηκόντων.
  • Παροχές :

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Σύγχρονο & φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης

    παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους αναγράφοντας τον κωδικό HR 504

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.