Γραμματέας Υποστήριξης Πωλήσεων
INTERLIFE A.Α.Ε.Γ.Α.
Thessaloniki, Grecia
πριν από 4 μέρες

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά Γραμματέα Υποστήριξης Πωλήσεων για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Θέρμη.

Περιγραφή Θέσης

  • Έλεγχος πληροφοριακών δελτίων σε συνεργασία με λοιπά αρμόδια πρόσωπα
  • Τήρηση ηλεκτρονικού και φυσικού αρχείου των φακέλων των συνεργατών με όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά και μέριμνα για την επικαιροποίηση αυτών
  • Υποστήριξη στην διεκπεραίωση των διαδικασιών που αφορούν τις λύσεις / καταγγελίες συμβάσεων και τήρηση αντίστοιχου αρχείου
  • Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση δικτύου
  • Απάντηση σε εισερχόμενα email για ενδεχόμενη συνεργασία και ενημέρωση επιθεωρητών για ραντεβού
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση ή σε θέση πωλήσεων στον Ασφαλιστικό χώρο
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ και εφαρμογών MS Office
  • Για τους άντρες υποψηφίους εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητά προσόντα

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και αναπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
  • Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : hr interlife.gr.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.