C/C++ Software Engineer for Automotive
Codelab Sp. z o.o.
Athens, Greece
πριν από 4 ώρες
source : Just Join IT

C (regular)

Do codelabowego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko C / C++ Software Engineer for Automotive.

Nasze wymagania :

praktyczna znajomość języka C lub C++,

znajomość standardów motoryzacyjnych (zwłaszcza AUTOSAR),

umiejętność rozwiązywania problemów (dbałość o szczegóły),

dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie / poziom B2 lub wyższy),

komunikatywność i orientacja na pracę zespołową.

Mile widziane :

doświadczenie w zakresie metod Agile (Scrum, Kanban, programowanie w parach, TDD),

stopień licencjata, inżyniera bądź magistra w dziedzinie informatyki lub innej pokrewnej.

Twoje zadania :

  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności w samochodowej platformie infotainment,
  • zapewnienie wysokiej jakości kodu i produktu,
  • wdrażanie i utrzymywanie testów funkcjonalnych i jednostkowych.
  • Opis projektu :

    Aplikacja do automatycznego testowania obrazów i ich metadanych przesyłanych przez zewnętrzną kamerę w samochodach marek premium.

    Celem zespołu jest emulacja kilku komponentów zgodnych z architekturą Autosar w celu weryfikacji poprawności działania modułu ADCAM oraz poprawności samego obrazu przesyłanego z kamery.

    W czasie rozmowy rekrutacyjnej poznajemy umiejętności i preferencje rozwoju inżyniera. Na tej podstawie możliwe jest indywidualne dopasowanie kandydata pod konkretny projekt.

    O Codelab

    Jesteśmy polskim software housem, który wspiera swoich klientów w procesie wytwarzania oprogramowania czy rozwoju produktu oraz testowania.

    To nasze codzienne działania pokazują, że po ludzku podchodzimy do potrzeb pracowników, jak i biznesu. Realizujemy projekty związane z motoryzacją, przemysłem 4.

    0, telekomunikacją i finansami.

    Do naszej firmy są zatrudniani rzetelni inżynierowie, nastawieni na jakość wykonywanych zadań, transparentność oraz wymianę wiedzy nie tylko projektowej.

    Ze swojej strony potrafimy zadbać o, aby pracownik mógł tworzyć wybrany projekt dopasowany do niego pod względem profilu i technologicznych kompetencji.

    Korzyści pracy z nami :

    Hybrydowy model pracy nowoczesne biuro w centrum miasta lub wygodna praca w domu

    Autorskie koszty uzyskania przychodu realne zwiększenie dochodu

    Międzynarodowe środowisko pracy, j. angielski w codziennym użyciu

    Prywatna opieka zdrowotna (Luxmed)

    Wsparcie aktywności sportowej (Karty Multisport i program Codelab4fit)

    Okazjonalne bonusy świąteczne (Karta Mastercard ZFŚP).

    i wiele więcej...

    Αναφορά αυτής της εργασίας