Διαχείριση Παραγγελιών & Εξυπηρέτηση Πελατών στα Γαλλικά – 12 μήνες
Randstad Hellas SA
Μαρούσι
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker
  • Γνωρίζεις Γαλλικά σε επίπεδο Γ1 / Γ2; Διαθέτεις σπουδές ή εμπειρία στα ναυτιλιακά και σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε πολυεθνική εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο του φυσικού αερίου & του πετρελαίου;
  • Αυτή ακριβώς είναι η ευκαιρία που αναζητάς!

    Αν επιθυμείς να εργαστείς σε ρόλο Διαχείρισης Παραγγελιών & Εξυπηρέτησης Πελατών στη Γαλλική γλώσσα, δες εδώ περισσότερες πληροφορίες :

    αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και παρακολούθηση των παραγγελιών των πελατών.
  • Αντιμετώπιση παραπόνων και υποτήριξη στη διαδιακασία παράδοσης των προϊόντων.
  • Εισαγωγή πληροφοριών στη βάση δεδομένων.
  • Έλεγχος τιμολογίων των πελατών.
  • παροχές

    Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • προσόντα

    Για να ανταποκριθείτε με επιτυχία στο ρόλο , χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες :

  • Γαλλικά επίπεδο Γ1 / Γ2
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου- Ναυτιλιακές σπουδές θα εκτιμούν
  • 1-2 χρόνια εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Ευελιξία προσαρμογής σε μια απαιτητική βιομηχανία
  • Διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γιατί Randstad ;
  • Αποτελούμε τον #1 πάροχο υπηρεσιών ανθρωπίνου δυναμικού με ομάδα συμβούλων που εξειδικεύεται στη διαχείριση ξενόγλωσσων θέσεων εργασίας

    Θα επικοινωνήσουμε μαζί σου αμέσως μόλις υποβάλετε το βιογραφικό σου σημείωμα!

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.