Node.js developer (mid/senior)
Grupa Progres
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

Node.js (advanced)

JavaScript (advanced)

Jeśli jesteś Node.js Developerem interesuje cię tematyka związana z blockchainem, kryptowalutami, ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy Kandydata, który chciałby dołączyć do naszego Klienta - software house'u z Wrocławia.

Obowiązki :

Projektowanie i testowanie oprogramowania napisanego w Node.js,

Pisanie kodu wysokiej jakości,

Projektowanie i implementacja wydajnych aplikacji,

Efektywna współpraca w zespole oraz z innymi zespołami.

Wymagania :

2+ lat doświadczenia zawodowego,

Bardzo dobra znajomość Javascript i Node.js

Dobra znajomość : MongoDB, MySQL, Express lub konkurencyjnych rozwiązań

Znajomość REST i WebSocket, Long Polling, GraphQL

Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,

Umiejętność pisania testów jednostkowych,

Biegła znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje :

Kontrakt B2B lub Stały,

Pracę w międzynarodowym projekcie blockchain,

Prywatną opiekę medyczną,

Szkolenia językowe,

Elastyczne godziny pracy,

100% pracy zdalnej,

Cykliczne spotkania integracyjne.

Αναφορά αυτής της εργασίας