Μονταδόρος Ηλεκτροσυγκολλητής
ILVIEF
Βόλος
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία ILVIEF είναι ένας δυναμικός ελληνικός κατασκευαστής ηλεκτρικών πινάκων μέσης και χαμηλής τάσης, με έδρα τον Βόλο, δραστηριοποιούμενη παγκοσμίως ,έχοντας συνεργασίες με τους μεγαλύτερους προμηθευτές ηλεκτρολογικού υλικού.

Αναζητά στέλεχος για την κάλυψη της θέσης του μονταδόρου ηλεκτροσυγκολλητή για την στελέχωση του τμήματος της παραγωγής υποσταθμών .

Απαραίτητα προσόντα

  • Γνώστης ηλεκτροσυγκόλλησής
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρονιά σε τμήμα ηλεκτροσυγκολλήσεων
  • Διάθεση για εργασία
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Επιθυμητό Προφίλ υποψηφίου

  • Πτυχίο ηλεκτροσυγκολλητή
  • Γνώση βιομηχανικού κατασκευαστικού σχεδίου
  • Εμπειρία σε συγκολλήσεις με αυτόματη μηχανή.
  • Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχή εκπαίδευση.
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης.
  • Τα βιογραφικά να αποστέλλονται επιλέγοντας Αίτηση.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.