Υπεύθυνοι Καταστημάτων – Πωλητές
ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α.Ε
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 14 μέρες
source : Kariera.gr

Η εταιρία υποδημάτων Ανατομικά ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α.Ε ,η οποία δραστηριοποιείται στον ελληνικό χώρο πάνω από 40 χρόνια και αντιπροσωπεύει επώνυμες μάρκες ανατομικών υποδημάτων όπως οι : BIRKENSTOCK, GABOR, MEPHISTO, IMAC κ.

α., στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης , αναζητά να εντάξει στην ομάδα των Λιανικών Πωλήσεων έμπειρα στελέχη

Οι θέσεις αφορούν άνδρες και γυναίκες ηλικίας 28-40 ετών με έδρα την Αθήνα

Αρμοδιότητες :

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος και τήρηση όλων των διαδικασιών και της στρατηγικής της εταιρίας
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Αποτελεσματική διοίκηση ομάδας και εκπαίδευση προσωπικού
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους καταναλωτές
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 5 ετών (κατά προτίμηση στον κλάδο των υποδημάτων )
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης και πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης ERP (κατά προτίμηση Atlantis) ,Windows (MS Office) & Excel
  • Ομαδικότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Άριστη επικοινωνιακή, διοικητική και οργανωτική ικανότητα
  • Δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν άμεσα το βιογραφικό τους, επιλέγοντας Αίτηση.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.