Καθαριστές/Καθαρίστριες
ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
πριν από 3 μέρες
source : Jobseeker

Η ΙΩΝΙΚΗ ΣΦΟΛΙΑΤΑ Α.Ε.

με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων, ζητά :

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε πόστο καθαριότητας βιομηχανικής μονάδας ή σε εταιρία καθαρισμού.
  • Πιστή και υπεύθυνη τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφαλείας σε βιομηχανία τροφίμων
  • Τήρηση των διαδικασιών καθαριότητας
  • Υπευθυνότητα και ευγένεια
  • Εργατικότητα και ειλικρίνεια
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και επαγγελματισμού
  • Πιθανότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες, συμπεριλαμβανομένων έκτακτων βαρδιών όπως Σαββάτου
  • Κύριες Αρμοδιότητες :

  • Καθαρισμός χώρων παραγωγής
  • Καθαρισμός μηχανημάτων και εξαρτημάτων παραγωγής
  • Καθαρισμός λοιπών χώρων εργοστασίου
  • Πιστή τήρηση των εταιρικών ποιοτικών προτύπων καθαριότητας
  • Η Εταιρία Προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών άνω του βασικού
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr ioniki.com

    Παρακαλούμε MHN αποστείλετε βιογραφικά μορφής Europass γιατί ΔΕΝ γίνονται δεκτά.

    Παρακαλούμε να σιγουρευτείτε ότι κατέχετε τα απαραίτητα προσόντα.

    Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας να εργαστείτε στην Ιωνική Σφολιάτα.

    Ίσες Ευκαιρίες

    Η Ιωνική Σφολιάτα διασφαλίζει ίσες ευκαιρίες, ίση μεταχείριση και πρόσβαση για όλους τους υποψηφίους, ανεξαρτήτως φύλου, ηλικίας, αναπηρίας, θρησκείας ή πεποιθήσεων, πολιτικών ή άλλων φρονημάτων, εθνοτικής ή κοινωνικής προέλευσης, οικογενειακής κατάστασης ή σεξουαλικού προσανατολισμού.

    Σημείωση Περι των Προσωπικών Δεδομένων σας

    Με την αποστολή του βιογραφικού σας αποδέχεστε ότι θα παραμείνει στη βάση βιογραφικών της Ιωνικής Σφολιάτας ΑΕ για 6 μήνες, με το σκοπό της αξιολόγησης της αίτησης σας για την άνωθεν θέση εργασίας.

    Email Επικοινωνίας Υπευθύνου Επεξεργασίας : dataprotection ioniki.com

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα