ΠΩΛΗΤΗΣ
ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΖΗΤΕΙ ΠΩΛΗΤΗ

Εταιρεία διακίνησης ειδικών χημικών προϊόντων (λειτουργικά πρόσθετα) με αντιπροσωπείες διεθνών οίκων παραγωγών του εξωτερικού, ζητεί πωλητή για τη διάθεση των ανωτέρω χημικών υλών στις βιομηχανίες τροφίμων και ποτών, με έδρα την Αθήνα.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών ή συναφούς Σχολής Θετικών ή Βιολογικών Επιστημών
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας & ευχέρεια στη χρήση Η / Υ
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας
  • Άδεια οδήγησης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (όπου ισχύει)
  • Αποδοχές :

  • Βασικός μισθός & προμήθειες (βάσει προσόντων, εμπειριών και απόδοσης)
  • Παροχές (αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο)
  • Ομαδική ιδιωτική ασφάλιση
  • Αποστολή βιογραφικού πατώντας "Αίτηση"

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα