Απόφοιτος ΤΕΙ Πληροφορικής
INGROUP
Νομός Αττικής
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Η INGROUP , ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 19 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών

Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για εταιρία πελάτη :

Απόφοιτο ΤΕΙ Πληροφορικής

HR 001508)

Αρμοδιότητες :

  • Local Content support
  • IT support
  • Γραμματειακή υποστήριξη του τμήματος
  • Επικοινωνία με πελάτες / συνεργάτες (προετοιμασία προσφορών)
  • Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (τμήμα πληροφορικής)
  • Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η / Υ
  • Άτομο επικοινωνιακό με θετική διάθεση και πνεύμα συνεργασίας
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια
  • Επαγγελματική εικόνα
  • Παρέχονται :

  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση
  • 5ημερη και 8ωρη εργασία (δευτερα παρασκευη)
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης

    παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.