Νοσηλευτές – νοσηλεύτριες
Δ/Δ
Κορωπί
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Μονάδα Τεχνητού Νεφρού σε νεοσύστατη κλινική στο Κορωπί , στο πλαίσιο ανάπτυξης των εργασιών της αναζητά για μόνιμη πρόσληψη προσωπικό της ακόλουθης ειδικότητας :

Νοσηλευτές νοσηλεύτριες

Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Νοσηλευτικής Α.Ε.Ι Τ.Ε.Ι
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Τουλάχιστον 3 μήνες προϋπηρεσία σε μονάδα αιμοκάθαρσης
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χειρισμού υπολογιστών
  • Λοιπές δεξιότητες / ικανότητες :

  • Εργατικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, συνέπεια και εχεμύθεια
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και συνεργασία με διαφορετικούς ανθρώπους
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Διασφαλισμένες προοπτικές συνεργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.