ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
SEPTONA
Ηράκλειο, Κρήτη, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Η SEPTONA μία από τις πλέον δυναμικά αναπτυσσόμενες Ελληνικές εταιρίες στην αγορά της προσωπικής περιποίησης με εξαγωγική δραστηριότητα σε 70 χώρες, ζητά να προσλάβει για την Κρήτη :

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

με έδρα τo ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Κωδ. θέσης : ΥΠH 6 / 19

Προσόντα :

  • Εμπειρία 4+ χρόνια στις πωλήσεις καταναλωτικών προϊόντων στα Super Markets
  • Πτυχίο ΑΕΙ η ΤΕΙ επιθυμητό
  • Δυναμική προσωπικότητα με ικανότητες επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Πάθος για επιτυχία και εξέλιξη
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Word, Excel, PowerPoint, internet)
  • Άδεια οδήγησης
  • Στρατιωτικές υπηρεσίες ολοκληρωμένες (για τους άνδρες)
  • Περιγραφή Θέσης :

    Ο υπεύθυνος πωλήσεων για την Κρήτη καλείται να επιτύχει προκαθορισμένους ποιοτικούς και ποσοτικούς στόχους καθώς και να αναπτύξει τις διοικητικές ικανότητες που απαιτούνται για την περαιτέρω μελλοντική του ανάπτυξη.

    Η εταιρεία προσφέρει :

    Ανταγωνιστικό Μισθό + Bonus, εταιρικό αυτοκίνητο, tablet & κινητό τηλέφωνο

    Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

    Βιογραφικά σημειώματα θα είναι ευπρόσδεκτα έως : 15 / 7 / 2019

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα