Πολιτικός Μηχ/κός, ή Μηχανολόγος ή Αρχιτέκτονας για το Τμήμα Πωλήσεων Κατασκευής πισίνων
Crystal Pools
Κορωπί
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Crystal Pools , κορυφαία εταιρεία Κατασκευής πισίνων με έδρα το Κορωπί ζητά, άνδρα ή γυναίκα

Πολιτικό Μηχ / κό, ή Μηχανολόγο ή Αρχιτέκτονα

για το Τμήμα Πωλήσεων Κατασκευής πισίνων

  • Εξυπηρέτηση υποψήφιων πελατών : ιδιώτες ή μηχανικοί, εντός γραφείου, με στόχο την αύξηση των πωλήσεων
  • Σύνταξη προσφορών κατασκευής και εξοπλισμού πισίνας
  • Follow up επαφών / προσφορών με στόχο την επίτευξη συμφωνιών
  • Παρακολούθηση της πορείας του έργου και της αποστολής υλικών και εξοπλισμού
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ή Μηχανολόγου ή Αρχιτέκτονα ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Γνώση Autocad
  • Δεξιότητα καλής επικοινωνίας με πελάτες και υποψήφιους πελάτες
  • Πελατοκεντρική αντίληψη με πωλησιακές δεξιότητες
  • Πνεύμα ομαδικής συνεργασίας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Γνώση προγραμμάτων Office και CRM
  • Πολύ καλά Αγγλικά, γραπτά και προφορικά
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 5 ετών
  • Προσφέρουμε

  • Μόνιμη, πλήρη απασχόληση
  • Δυναμικό περιβάλλον ανάπτυξης
  • Εργαλεία CRM για εύκολη πρόσβαση σε πληροφορίες
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Άμεση πρόσληψη
  • Βιογραφικό σημείωμα : Επιλέγοντας Αίτηση με κωδικό αναφοράς A ΠΜ 1105

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.