Senior/Mid Golang Developer
T-Mobile Polska S.A.
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

SQL (nice to have)

Python (nice to have)

Golang (regular)

Miejsce pracy : Warszawa, Marynarska 12

Tryb pracy : Hybrydowy / Full Remote

Forma współpracy : Kontrakt B2B bezpośrednio z T-Mobile

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy osób, które chcą poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe poprzez udział w naszym dużym programie transformacyjnym.

Częścią tego programu jest budowanie systemu real-time ratingowego. System jest pisany w Golang przez zwinny zespół programistów o różnych doświadczeniach i szerokim zakresie wiedzy.

Teraz chcemy wzmocnić i rozbudować nasz zespół, aby przyspieszyć transformację.

Aplikuj, jeśli chcesz się rozwijać, pracować w przyjaznym zespole i interesują Cię takie obszary jak real-time rating, wysoka wydajność, wysoka dostępność, współbieżność, skalowalność, docker / kubernetes, continuous integration.

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • Programowanie modułów systemu oraz pisanie testów systemowych (unit tests)
  • Projektowanie i dokumentowanie komponentów i funkcji systemu
  • Wspieranie continuous integration i wdrożeń
  • Wspieranie i utrzymanie systemu (naprawianie błędów)
  • Czasem migrowanie usług i danych
  • W realizacji zadań pomoże Ci :

  • Dobra umiejętność programowania w Golang lub duże doświadczenie w programowaniu w C++ lub pokrewnych językach i chęć nauczenia się Golanga podczas projektu
  • Znajomość baz danych non-SQL (MongoDB, Redis, etc)
  • Znajomość REST lub podobnych architektur oprogramowania i integracji
  • Narzędzia : Git, Kubernetes, Docker
  • Systemy operacyjne : Unix / Linux
  • Wykształcenie w kierunku IT, Telekomunikacji lub pokrewne
  • Powyżej 3 lat doświadczenia zawodowego w IT
  • Język angielski (czytanie i pisanie dokumentacji)
  • Praktyczna znajomość zagadnień : High Availability, Scalability, High Performance, Parallel Processing
  • Nice to have :

  • Doświadczenie w projektowaniu, rozwoju lub utrzymaniu systemów klasy Real Time rating / charging lub innych systemów przetwarzających duże wolumeny danych w czasie rzeczywistym
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w środowiskach kontenerów rozproszonych (Kubernetes)
  • Umiejętność projektowania i budowania mikroserwisów
  • Znajomość języków : Python, SQL
  • Doświadczenie w migracji systemów ratingowych lub billingowych
  • Znajomość standardów 3GPP OCS / PCRF, TMF (TAM, SID)
  • Doświadczenie w rozwoju systemów z obszarów domeny billingowej (Billing, Invoicing, Account Receivables, Dunning)
  • Αναφορά αυτής της εργασίας