ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ-ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
MACOFIN HELLAS A.E.
Αθήνα
πριν από 15 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

MACOFIN HELLAS A . E .

μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση που παρέχει υπηρεσίες

στο χώρο του Asset Management και του Ξενοδοχειακού κλάδου αναζητά :

ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑ - ΣΧΕΔΙΑΣΤΗ

Συγκεκριμένα :

Κύρια καθήκοντα

  • Δημιουργία / συντονισμός σχεδίων με χρήση Autocad
  • Οργάνωση και δημιουργία ηλεκτρονικού αρχείου
  • Σχεδιασμός μελετών για την Τεχνική Διεύθυνση & παρουσίαση αυτών
  • Επίβλεψη εργασιών & τεχνικών / εργατών στα επί τόπου έργα
  • Εκπόνηση as built σχεδίων, κατόπιν επιτόπιας αποτύπωσης
  • Δημιουργία τρισδιάστατων σχεδίων ή φωτορεαλιστικών απεικονίσεων
  • Σχεδιασμός εσωτερικών διαδικασιών, βάσεων και προτάσεις για αναθεώρηση τους με στόχο την βέλτιστη λειτουργία
  • Προσόντα

  • Απόφοιτος αντίστοιχης Πολυτεχνικής σχολής ΑΕΙ (Αρχιτεκτόνων) ή ΤΕΙ
  • Γνώση Microsoft Office & σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Γνώση αγγλικών
  • Διαπροσωπικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης Ομάδας
  • Λήψη πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση μέχρι την Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2020.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.