Γραμματέας Διοίκησης
INTERLIFE A.Α.Ε.Γ.Α.
Thessaloniki, Grecia
πριν από 5 ώρες

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητάει έναν / μία Γραμματέα Διοίκησης για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Θέρμη.

Περιγραφή Θέσης

  • Διατήρηση του προγράμματος του Διευθύνοντος Συμβούλου και προγραμματισμός των ραντεβού, των συνεδριάσεων του διοικητικού συμβουλίου, των διασκέψεων κλπ.
  • Συμμετοχή στις συναντήσεις
  • Διαχείριση των τηλεφωνικών κλήσεων
  • Χειρισμός όλων των εξερχόμενων ή εισερχόμενων αλληλογραφιών (e-mail, επιστολές, πακέτα κ.λπ.)
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Απαραίτητο πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η / Υ και εφαρμογών MS Office
  • Για τους άντρες υποψηφίους εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δεξιότητες και Ικανότητες

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Υπευθυνότητα και αναπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
  • Ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα
  • Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας και προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : hr interlife.gr.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.