Υπεύθυνος Υποδοχής - Πωλητής
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Α.Ε.
Τρίκαλα, Θεσσαλία, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera

Η εταιρία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Α.Ε. με μακροχρόνια παρουσία στο χώρο της εμπορίας και εφαρμογής ελαστικών οχημάτων, αναζητά για το κεντρικό της κατάστημα στα Τρίκαλα Θεσσαλίας :

Υπεύθυνο Υποδοχής - Πωλητή

Καθήκοντα / Αρμοδιότητες :

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα εργάζεται στις κεντρικές εγκαταστάσεις της εταιρίας και θα ασχοληθεί με την προώθηση των πωλήσεων λιανικής.

Ο ρόλος περιλαμβάνει την υποδοχή, εξυπηρέτηση και παροχή ολοκληρωμένων λύσεων, προσαρμοσμένων στις ανάγκες των πελατών.

Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Σχετική επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση λιανικών πωλήσεων, είτε σε θέση εξυπηρέτησης πελατών
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα
  • Η εταιρία προσφέρει ικανοποιητικές αποδοχές, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.

    Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή