Μηχανικός Αυτοματισμού
Acmon Systems
Οινόφυτα, Στερεά Ελλάδα, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera

Η Acmon Systems εταιρεία βιομηχανικού εξοπλισμού με έδρα στα Οινόφυτα Βοιωτίας, αναζητεί Μηχανικό Αυτοματισμού.

Κωδικός Θέσης : ΜΑ010921

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ Ηλεκτρολογίας / Αυτοματισμού / Ηλεκτρονικής
  • Προϋπηρεσία στο τομέα των αυτοματισμών
  • Πολύ καλή γνώση προγραμματισμού Step7, WINCC, WINCC Flexible, TIA Portal
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Η / Υ
  • Δυνατότητα για ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας
  • Γνώση σε Allen Bradley PLC, Wondeware SCADA, προγραμματισμός SQL, VB και C θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα
  • Αρμοδιότητες

  • Προγραμματισμός PLC και H / Y
  • Ανάπτυξη εφαρμογών
  • Εγκατάσταση και δοκιμές software on site
  • Προσφορά

  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πληροφορίες / Information

    Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά σημειώματα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή