Σύμβουλος Φαρμακευτικής Πώλησης
ACCESSIA ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΕ
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 15 μέρες
source : Kariera.gr

Η ACCESSIA , μια ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο της φαρμακευτικής πώλησης, αναζητά στελέχη ενημέρωσης και πωλήσεων φαρμακευτικών προϊόντων για λογαριασμό μεγάλων φαρμακευτικών εταιρειών πελατών της.

Αρμοδιότητες :

  • Ενημέρωση και προώθηση πωλήσεων φαρμακευτικών προϊόντων αποκλειστικά σε πελάτες φαρμακοποιούς
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών του πελάτη και παρουσίαση εξειδικευμένων προτάσεων συνεργασίας
  • Παροχές :

  • Σταθερές Μηνιαίες Αποδοχές 600€
  • Μηνιαία Bonus επίτευξης στόχων
  • Σταθερό ωράριο εργασίας : Δευτέρα Παρασκευή, 09 : 00 15.00
  • Συνεχής εκπαίδευση και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Απαιτήσεις

    Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 (ενός) έτους ως εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών ή πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
  • Εξαιρετικές διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχέρεια και άνεση στην προφορική επικοινωνία
  • Προσανατολισμός στην πώληση
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.