Εκπρόσωποι Τηλεφωνικών Πωλήσεων
DIGICALL A.E
Athina, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Η Digicall AE μία από τις ταχέως αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής υπηρεσιών με έδρα στους Αμπελόκηπους Αττικής, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας Ηλεκτρικής Ενέργειας αναζητά :

Εκπροσώπους τηλεφωνικών πωλήσεων πενθήμερης απασχόλησης

Κωδικός Αγγελίας : sls 10

Αρμοδιότητες θέσης :

Πραγματοποίηση εξερχομένων κλήσεων με στόχο την προσέλκυση νέου πελατολογίου

Προσφέρονται :

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ
  • Συνεχής & σύγχρονη εκπαίδευση
  • Φιλικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Εύκολη πρόσβαση (πλησίον metro Αμπελόκηποι)
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Καλές γνώσεις και χρήση Η / Υ
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών (Δευτέρα Παρασκευή 9 : 00 19 : 00)
  • Κάντε αίτηση τώρα προωθώντας το βιογραφικό σας αναγράφοντας τον κωδικό της αγγελίας στο career digicall.gr

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα