Αρτοποιός - Κόρινθος
HELLENIC BAKERY
Κορινθίων
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Η εταιρία Hellenic Bakery Α.Ε. αναζητά

Αρτοποιό

πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Απόφοιτος σχολής αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση οργάνωσης και λειτουργίας του τμήματος αρτοποιίας
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Απαραίτητα δικαιολογητικά για την εργασία σε καταστήματα υγειονομικού χαρακτήρα (πιστοποιητικό υγείας)
  • Καθήκοντα :

  • Παραγγελίες προμηθειών
  • Οργάνωση, επίβλεψη, παραγωγή άρτου και αρτοποιημάτων στο κατάστημα
  • Προσφέρονται :

  • Αποδοχές βάσει προσόντων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα