Χειριστής
Coral
Καβάλα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η Coral AE κορυφαία εταιρεία πετρελαιοειδών και χημικών προϊόντων με μακρόχρονη παρουσία στην Ελλάδα και μέλος του Ομίλου Motor Oil ζητά να προσλάβει Χειριστή στην Εγκατάστασή της στην N. Καρβάλη - Καβάλα.

Ρόλος / Καθήκοντα :

  • Η εκτέλεση των εργασιών / διαδικασιών παραλαβής, αποθήκευσης και παράδοσης καυσίμων σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διαδικασίες και προδιαγραφές της εταιρίας ως μέλος της ομάδας της εγκατάστασης.
  • Οι εργασίες συντήρησης του εξοπλισμού.
  • Η τήρηση των κανόνων ασφάλειας και ποιότητας.
  • Προσόντα :

  • Απόφοιτος ΤΕΙ, ΤΕΕ (Τεχνολογικής Κατεύθυνσης)
  • Εργασιακή εμπειρία 1-3 χρόνια σε πετρελαιοειδή επιθυμητή
  • Γνώσεις Η / Υ
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους ακολουθώντας το παρακάτω link :

    επιλέγοντας τον κωδικό : CKV1

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα