Πωλητής Καταστήματος
Randstad Hellas SA
Αθήνα, Νότια Προάστια
πριν από 12 μέρες
source : Jobseeker
  • Έχετε εμπειρία σε πωλήσεις καταστήματος;
  • Αν απαντήσατε ναι στα προηγούμενα ερωτήματα, τότε σίγουρα θέλουμε να σας γνωρίσουμε!

    benefits

    Η εταιρεία προσφέρει στον Πωλητή Καταστήματος τα παρακάτω :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση
  • responsibilities

    Οι αρμοδιότητες του Πωλητή Καταστήματος είναι :

  • Εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα και τηλεφωνικά με έμφαση στη συμβουλευτική πώληση
  • Χειρισμός πληροφοριακού συστήματος ERP
  • Υπεύθυνος / η για τη συνολικά εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
  • Καταχώρηση παραγγελιών στο σύστημα
  • Επικοινωνία με το γραφιστικό τμήμα για custom λύσεις, προς εξυπηρέτηση των απαιτήσεων του πελάτη
  • Παροχή ποιοτικού customer service experience
  • requirements

    Τα απαραίτητα προσόντα του Πωλητή Καταστήματος είναι :

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στη λιανική πώληση
  • Γνώσεις χειρισμού Η / Υ, ERP συστημάτων απαραίτητες
  • Γνώσεις από το χώρο της διακόσμησης ή ανάλογες σπουδές / πτυχίο θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Υπευθυνότητα, αυτοπεποίθηση και προγραμματισμός
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια
  • Ενθουσιασμός & δημιουργική σκέψη
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.