Υπάλληλος Υποδοχής Έκθεσης Αυτοκινήτων
Όμιλος εταιρειών
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 11 μέρες
source : Kariera.gr

Όμιλος εταιρειών με κυρίαρχη παρουσία στην αγορά αυτοκινήτου αναζητά υπάλληλο Υποδοχής Έκθεσης Αυτοκινήτων.

Η θέση αναφέρεται στον Προϊστάμενο Έκθεσης.

Αρμοδιότητες :

  • Υποδοχή και φιλοξενία πελατών
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Ενημέρωση, διαχείριση & παρακολούθηση συστημάτων εισαγωγικής
  • Διαχείριση διαδικασιών Παραγγελιοληψίας, Χρηματοδοτήσεων, Ταξινομήσεων και Παραδόσεων
  • Διαχείριση εκθεσιακών αυτοκινήτων & Μηχανών
  • Παραγγελία και έλεγχος αναλωσίμων και προμηθειών
  • Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Απόφοιτος Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ
  • Γνώση MS Office
  • Βασική γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Εργασία σε ένα σταθερό και δομημένο περιβάλλον
  • Δυνατότητες Ανάπτυξης
  • Ομαδικό ασφαλιστήριο
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.